ÖDÜLLER

MASA TENİSİ

 

​​2013 yılında Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü Mamak İlçelerinde bulunan okullar arası personel masa tenisi yarışmasında 3. olarak kazandığı madalyalar.

TİYATRO

 

2003 Ankara Sanat Tiyatrosu Kursa başvurarak yeteneklerini ortaya koyarak giriş yapabildi. 2002 yılında kıvrak zekâsı sayesinde zamanı, mekânı ve ortamı iyi kullanmasını bilerek sanat alanında belirleyici bir tekel oluşturmayı başarmıştır. 2002 - 2005 yıllarında Ankara Sanat Tiyatrosunda eğitim almış olup bu eğitimden sonrası Türkiye'de en çok seyredilen tiyatro gösterilerinden unvanını - bir dönem için - elinde tutmuştur. Çocuk tiyatrosunda "mavi köpek" ve "keloğlan keleş oğlan" gösterisinde kısa rol almıştır. 

Bilgisayar Sertifikası

 

2004-2005 yıllarında Ankara'da Necatibey caddesinde bulunan british school Bilgisayar kursundan aldığı bilgisayar sertifikaları;

- Bilgisayar işletmeni sertifikası

- Bilgisayar destekli grafik tasarım sertifikası

- Bilgisayar yazılım donanım sertifikası

Merhaba ben Candaş GÜLKANAT,

Kendimi Bahsetmek, Kurduğum Hayallerimi Nasıl Başardıklarımı Bahsetmek, Spor, Egzersiz ve Sağlıklı Yaşamları Bahsetmek, Bilgisayar Hakkında Bilgi Almak, Tiyatro Hayalleri ve Bir Çok Blogları Eklemek İçin Buradayım.


Korkmayın ki Sizleri de Bana Anlatmak Paylaşmak İstediklerinizi Vardır. Mutlaka Anlatın Dertleşelim Sorunları Beraber Çözerim. İşte Bu Yüzden Sizleri İçin Buradaym.
 

 

 

     Candaş

 

  GÜLKANAT

 

Tiyatro - Oyuncu - Bilgisayar Sertifikası - Masa Tenisi

Ben Kimim?